Ніч на мітингу під Верховною Радою пройшла спокійно

18-10-17 09:46
СЕГОДНЯ

Вночі з 17 на 18 жовтня під Верховною Радою в Києві пройшла спокійно. За словами очевидців, вранці налічувалося близько двох сотень протестувальників і приблизно 50 встановлених наметів.

Учасники акції протесту прокидаються і снідають. Частина мітингувальників групами по кілька осіб гріються біля встановлених також на проїжджій частині невеликих переносних пічок. Політиків серед мітингувальників в даний час немає.

Також біля будівлі парламенту перебувають правоохоронці – їх приблизно стільки ж, скільки мітингувальників.

Останні сутички протестувальників з поліцією напередодні завершилися вже затемна, коли учасники мітингу вирішили прорвати поліцейський кордон. В результаті зіткнень постраждали в цілому чотири людини. Ще двоє постраждалих отримали хімічні опіки очей внаслідок розпилення сльозогінного газу, у третього – забій голови. Вони звернулися до медиків, але відмовилися писати заяви в поліцію.

Нацполіція України відкрила кримінальне провадження у зв'язку з нанесенням правоохоронцю черепно-мозкової травми під час зіткнень з мітингуючими біля будівлі парламенту у вівторок.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
22:30Матір залишила самих у ванній 1,5-річних двійнят і 4-річну доньку, а коли повернулась - діти були "у ​​стані утоплення"
21:53"Мама не повернеться": 35-річна педіатр кинула новонародженого біля туалету у ТЦ (відео моменту)
20:56У Києві двоє рецидивістів зґвалтували та пограбували 15-річну дівчинку
20:49У Полтаві п'яний керівник психлікарні намагався знести екскаватором дерево, відстрілюючись із травмата (відео)
19:00На Черкащині чоловік зґвалтував та вбив 10-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
Звершилось: мосту Орлівка-Ісакча (Румунія) бути!
Попит на антидепресанти в Україні зріс майже на 50%
"Поводять себе, як боягузи": Захід заперечує, що Україну атакувала міжконтинентальна ракета
Нещодавно повернулася з сином з-за кордону: у Запоріжжі від КАБу загинула молода мама з 1,5 річним сином
Багатодітний тувинець зґвалтував на Чернігівщині жінку, ще двоє змусили її роздягтися й били