Нові деталі страшної трагедії затонулого човна біля Одеси

14-12-15 23:03
Канал 24

Під час судового засідання з'ясувалось, що капітан затонулої біля Одеси "Іволги" не допомагав рибалкам врятуватися.

Трагедія сталася у жовтні цього року і забрала життя 20-х людей. На судовому в Одесі засіданні вирішували, чи відпускати капітана затонулого судна Олександра Книшева під домашній арешт.

Він був один із 40-ка людей, які були на борту "Іволги". За його словами, найбільше його обурили слова адвоката про те, що капітан нібито допомагав рибалкам врятуватися.

Адвокат же називає провину капітана "злочином з необережності". І клопоче про те, щоб його підзахисного відпустили під домашній арешт, однак прокурор не згоден.

Зрештою суд ухвалює рішення — продовжити арешт на 60 діб до 11 лютого. Основна причина — це кількість загиблих унаслідок катастрофи "Іволги", вона зросла до 20 осіб, тому необхідно провести додаткові слідчі дії.

А термін утримання під вартою Книшева закінчується завтра. Тож слідство має намір провести низку судово-медичних експертиз, зокрема тіл загиблих.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
13:04​Михайло Пиртко про енергетичні перспективи Індії: чи стане країна «другим Китаєм» у 2026–2035?
21:30У Києві чоловік зв’язав батька та на його очах задушив бабусю й "вирубів" матір, думаючи, що та мертва
21:16Вербувала українок: з Німеччини екстрадували учасницю схеми продажу немовлят
20:44Голівудського актора та його дружину жорстоко вбили і спалили в будинку: підозрюють їх сина-наркомана (відео)
20:11В одеській квартирі у морозилці знайшли 1-річного хлопчика: він помер від тяжких опіків

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО