Нові сутички в центрі Києва: у Авакова повідомили подробиці

29-10-16 20:33
Апостроф

У поліції повідомили подробиці сутички, яка сталася в Києві під час проведення активістами"Конопляного маршу" за декриміналізацію легких наркотиків.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції в Києві.

У повідомленні наголошується, що проведення двох акцій в центрі Києва було схвалено Київською міською державною адміністрацією. Між учасниками акцій стався конфлікт, який перетворився на бійку.

У поліції повідомили, що патрульні поліцейські одразу ж втрутилися в ситуацію і запобігли бійку.

Також у поліції поведли про затримання чотирьох осіб, які брали участь в акції. Троє з них брали активну участь в конфлікті, у четвертого поліція виявила піротехнічні вироби (димові шашки та петарди, а також муляж гранати).

Як повідомили в правоохоронних органах, затриманих були встановлені. У них взяли свідчення. після чого їх відпустили.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО