Обіцяють великі гроші: українців попередили про небезпечну схему обману

06-12-19 14:15
Апостроф

У мережі повідомили про новий вид шахрайства з рахунками на мобільних телефонах, який набирає популярність в Україні.

Так, за схемою, майбутня жертва шахраїв отримує повідомлення про зарахування 259 тисяч на мобільний рахунок з номером телефону. Після того, як одержувач дзвонить за номером, автовідповідач просить назвати особисті дані - починаючи від прізвища та імені і закінчуючи адресою проживання. Через пару днів шахраї телефонують і просять надати докладніші особисті дані.

Після цього зловмисники отримують можливість користуватися сім-картою жертви і дзвонять в банк, включають записи з голосом жертви і беруть кредити.

Журналісти розслідували одну з таких афер і вийшли на компанію "7 бажань". Результати їх роботи передані правоохоронцям.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО