Один військовий загинув, 10 поранено у вівторок на Донбасі

23-03-16 13:16
Лівий берег

Запеклі бої велися біля АвдіївкиЗа минулу добу в зоні бойових дій на Донбасі один військовий загинув, 10 отримали поранення. Про це повідомив на брифінгу речник Адміністрації президента з питань АТО Олександр Лисенко.

За його словами, тривають важкі бої під Авдіївкою. Потужні обстріли військових на цій ділянці фронту почалися близько 19:00. Ворог активно застосовував важке озброєння, зокрема міномети, танки і 122-мм гармати. Після потужної артпідготовки ворог пішов у атаку, яка тривала близько трьох годин. Сили АТО відбили спроби противника просунутися вперед, лінія фронту залишилася незмінною. Противник вів вогонь відразу на двох напрямах - південному (Спартак) і східному (Ясинувата).

Інші "гарячі точки" на лінії зіткнення - Зайцеве, де бойовики ведуть потужний вогонь зі стрілецької зброї і гранатометів, і Донецький аеропорт (мінометні обстріли противника).

На Маріупольському напрямку бойовики здійснили два мінометні обстріли у Павлополі. Також кілька провокацій противника відбулися і на інших ділянках фронту - у Новотроїцькому, Гранітному і Широкиному.

На Луганському напрямку була тиша.Нагадаємо, раніше засновник волонтерського руху "Повернись живим" Віталій Дейнега повідомив, що в Авдіївці п'ять українських бійців отримали поранення, в тому числі один - важке.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО