Одного із начальників поліції спіймали на хабарі

У Києві на хабарі затримали начальника управління поліції Голосіївського району. Спецоперацію проводили співробітники СБУ, департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції та прокуратури столиці. Також правоохоронці затримали начальника сектору Голосіївського райвідділу Департаменту захисту економіки Нацполіції. Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

Хабарників затримали під час одержання 20 тис. грн та $700 за неперешкоджання господарській діяльності одного з ринків Голосіївського району Києва.

«Здирники – полковник та майор поліції – систематично вимагали та одержували гроші від столичних підприємців», - зазначено у повідомленні.

Затримання відбулося 15 січня близько 17:30. Затримали начальника поліції Голосіївського району Києва Віталія Бурденюка і начальника сектору відділу захисту економіки департаменту захисту економіки Нацполіції Юрія Ткачука, повідомив «Дорожній контроль» з посиланням на свої джерела в прокуратурі.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) та ч. 3 ст. 369 (надання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
15:00​Між вагонами київської міської електрички заживо згоріла людина: відео моменту
14:14В убивстві сина заступника мера Харкова підозрюють пасинка амбасадорки України в Болгарії
13:36Помер соліст гурту ADAM Михайло Клименко, йому було лише 38 років
23:07Чоловік кухонною сокиркою вбив 12-річного племінника, а потім покремсав його брата та матір (відео)
22:03Зґвалтував на Київщині неповнолітню, втік у Німеччину на 7 років, і лише зараз поганця екстрадували

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО