Орендарям квартир у США погрожують виселенням за відмову ставити лайки

У житловому комплексі City Park Apartments в американському Солт-Лейк-Сіті, штат Юта, з'явилося незвичайне доповнення до договору оренди. Про це повідомляє The Next Web.

Оповіщення про нові правила були розміщені на дверях квартир орендарів. Тепер орендарі квартир зобов'язані поставити лайк сторінці житлового комплексу в Facebook, в іншому випадку їх може чекати виселення за порушення правил договору.

Однак ефект від примусу до лайків вийшов прямо протилежним бажаному. Із-за напливу негативних коментарів компанії навіть довелося видалити свою сторінку в Facebook.

Крім того, розгнівані користувачі почали залишати відгуки про житловий комплекс на популярному в США сайті Yelp, який жителі країни використовують для пошуку різних послуг. На момент публікації замітки завдяки їх старанням рейтинг City Park Apartments на Yelp впав до однієї зірки з п'яти.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:23Ікспарк відкрив ПУНКТ та ЛАЗНЮ НЕЗЛАМНОСТІ для киян
13:02У Києві акушер-гінеколог вбила породілля, а немовля народилося мертвим
11:59У Львові жінка дуже жорстоко вбила безхатченка
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО