Організував поліцейський: в Одесі викрили банду, яка "кришувала" повій (фото)

В Одесі правоохоронцю повідомили про підозру в організації борделя.

Про це написали в Офісі генерального прокурора України.

Зазначається, що підозрюваним виявився оперуповноважений управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми.

Правоохоронці з'ясували, що оперуповноважений керував злочинною організацією з семи людей. Угруповання працювало на території Одеси і області і забезпечувало надання інтимних послуг.

Зловмисники шукали дівчат для заняття проституцією, відвозили їх до клієнтів, охороняли і контролювали, а також підбирали приміщення для борделю.

Поліцейські затримали організатора, його помічника і ще п'ятьох учасників групи. Зараз вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО