Отримав 13 років: киянина засудили за вбивство 16-річної доньки

Суд визнав 52-річного киянина винним у вбивстві своєї 16-річної доньки, його засудили до 13 років позбавлення волі. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Києва.

За даними слідства, злочин стався у вересні 2019 року в одній із квартир по вулиці Попова в Оболонському районі столиці. Донька зробила зауваження батьку, який повернувся додому у нетверезому стані. Виник конфлікт, під час якого чоловік завдав дівчинці декілька ударів в область голови, а потім зв’язав та задушив. Дівчина померла на місці, зазначили у прокуратурі.

Як вказано, у ході судового розгляду обвинувачений себе винним у вчиненні злочину не визнав.

"Вироком Святошинського районного суду м. Києва зловмисника визнано винним за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство) та засуджено до 13 років позбавлення волі", - йдеться в повідомленні.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:00Від спеки померла 2-річна дівчинка: батько забув її в авто і пішов на роботу
22:27Розбещували з 2 років: у Полтаві батьки знімали порно з дочкою, це тривало роками
22:16"Не розрахувався за солодощі": у Вінниці після конфлікту в магазині з 11-го поверху викинулась 11-річна дитина
19:30Колишній учитель потрапив у ШІ-пастку для педофілів – спілкувався з "14-річною дівчинкою"
18:18У Хмельницькому водій вилетів на тротуар просто в пішоходів: загинула жінка, є поранені (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО