Отримав 8 років: на Волині засудили молодика, який намагався зґвалтувати дитину

На Рівненщині до 8 років за ґратами засудили 29-річного молодика, який намагався зґвалтувати неповнолітнью дівчина та відібрав у неї телефон. Про це повідомляє місцева прокуратура.

Зазначається, що 23 серпня 2018 року в смт. Рокитне обвинувачений напав на потерпілу і, застосувавши фізичне насильство, намагався її зґвалтувати. Втім дівчині вдалось відбитись від нападника. Тоді чоловік заволодів телефоном потерпілої та викрав з її сумки гаманець та золоті прикраси.

У суді зловмисник, задля уникнення кримінальної відповідальності, вказував, що у нього не було наміру направленого на зґвалтування неповнолітньої, а грабежу він взагалі не вчиняв, так як на той момент був у іншому населеному пункті.

Однак, причетність чоловіка до вказаних кримінальних правопорушень підтверджено сукупністю зібраних та досліджених у суді доказів.

Вироком Сарненського районного суду від 11 січня 2021 обвинуваченого визнано винним та засуджено до позбавлення волі строком на 8 років.

Не погодившись із таким рішенням суду захисник обвинуваченого подав апеляційну скаргу у якій просив скасувати вирок вказаного суду, а кримінальне провадження відносно обвинуваченого закрити, у зв’язку із відсутністю в його діях складу злочину.

Проте, Волинський апеляційний суд, перевіривши вирок в межах апеляційних скарг та заслухавши доводи прокурора, рішення Сарненського районного суду залишив без змін, а апеляційну скаргу захисника – без задоволення.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО