Озброєний напад у гуртожитку київського вишу: з'явилися подробиці

У Шевченківському районі Києва, в гуртожитку Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ), стався розбійний напад.

За інформацією Обозревателя, подія трапилася 10 лютого в будівлі вищого навчального закладу на вулиці Дегтярівській.

До 20-річного студента зайшов його знайомий. Через деякий час гість вийшов у туалет, а повернувся до кімнати вже з двома невідомими хлопцями. Вони, погрожуючи короткоствольною зброєю та ножем, забрали у своєї жертви наручний годинник, дорогі навушники, туалетну воду, а також банківську картку. Причому зажадали назвати PIN-код, а потім зняли близько чотирьох тисяч гривень.

Правоохоронці вже затримали підозрюваних. Двом із них по 22 роки, а третьому – 18 років. Усі вони студенти різних вишів.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 10 років із конфіскацією майна.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:55Відлік йшов на хвилини: на Київщині лікар не надав допомогу 3-річному хлопчику, який випив хімічний засіб
20:38Матір за $1000 продала 11-річного сина та 5-річну доньку для жебракування
17:00Хмельницький бізнесмен сам себе замовив, щоб позбутися партнера по бізнесу (фото)
15:00Рятувальники знімали тіло з дротів: у Калинівці від удару струмом загинув чоловік
19:00Знайомився через Telegram: на Кіровоградщині педофіл зґвалтував дівчат віком 12 і 14 років

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО