Палав приватний триповерховий будинок: у столиці сталася жахлива пожежа (відео)

У Києві 30 березня сталася пожежа на території приватного будинку по вулиці Квітки-Основ'яненка, 36. Про це повідомляє пресслужба ДСНС на своїй сторінці у Facebook.

"Вогнем охопило 3-поверховий будинок, будинок, який знаходився поруч та автомобіль. Складність гасіння такої пожежі полягала не тільки у великій площі, а й у слабкому тиску води у гідрантах, тому рятувальники були вимушені забирати воду з поруч розташованої водойми", - йдеться у повідомленні.

В результаті пожежі ніхто не постраждав. До гасіння пожежі залучалось 30 чоловік особового складу та 5 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку
17:00У Кам'янському мати прикувала 7-річного сина до батареї: хлопчик провів на ланцюгу майже добу
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО