Павло Шеремет буде похований у Мінську

Павло Шеремет буде похований у Мінську Про це повідомляє Білоруський партизан.

Сьогодні у Києві в результаті вибуху загинув відомий журналіст Павло Шеремет.

Вибух стався о 7:45 ранку, коли Павло Шеремет виїхав з дому і проїхав кілька десятків метрів.

Павло Шеремет — уродженець Білорусі. Народився в Мінську, навчався в БДУ і наргоспі. Прийшов на телебачення з банківської справи — до 1992 року працював у відділі валютних операцій одного з банків, пізніше — консультантом економічних програм Білоруського телебачення.

Незабаром став ведучим щотижневої аналітичної програми «Проспект» Білоруського ТБ.

В 1996 році став головним редактором «Білоруської ділової газети». У тому ж році був призначений завідуючим білоруським бюро Громадського російського телебачення (скор. ОРТ, нині — «Перший канал») і власним кореспондентом ОРТ в Білорусі.

У липні 1997 року, під час зйомки репортажу про ситуацію на білорусько-литовському кордоні, був заарештований співробітниками силових структур Білорусі за звинуваченням у незаконному перетині державного кордону, в отриманні грошей від зарубіжних спецслужб і в незаконній журналістської діяльності. Був засуджений до двох років позбавлення волі умовно і до одного року іспитового строку, провівши у в'язниці в цілому три місяці.

Павло Шеремет був одним із засновників "Білоруського партизана.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО