Перший український електрокар представили в Монако (фото)

12-04-16 16:21
Lenta.ru

На виставці EVER (Ecologic Vehicles – Renewable Energies) в Монако дебютував прототип першого українського електромобіля. Концепт-кар, творці якого надихалися кінними екіпажами, отримав назву Synchronous.

Розробкою електромобіля займалася компанія Electric Marathon International. Творці Synchronous впевнені, що електрокар можна було б використовувати в якості таксі, готельних шатлів і екскурсійних транспортних засобів.

У рух Synchronous наводиться за допомогою електричного двигуна, що обертає колеса передньої осі. Енергію мотор отримує від літій-іонних акумуляторів. Запасу ходу становить 130-160 кілометрів.

Габаритна довжина електрокара дорівнює 4490 міліметрів, ширина – 2100 міліметрам, а висота – 2200 міліметрів. Кузов зроблений з композитних матеріалів, але яких саме, не уточнюється

Водій в Synchronous сидить так само, як кучер – окремо від пасажирів. В обробці інтер'єру електрокара використовувалися натуральні шкіра і дерево.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:53На Київщині потяг збив на смерть зовсім молодого чоловіка, який сидів на колії
21:43У Сумах граната вибухнула в руках 11-річного хлопчика
21:26У Києві чоловік задушив знайомого кайданками
17:41У Радомишлі чоловік зарізав дружину та 9-річну доньку: соцслужби відмовились захищати жінку з 5 дітьми
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО