Першокласники наїлись щурячої отрути на шкільному ярмарку у Кропивницькому

У Кропивницькому група школярів отруїлися "щурячою отрутою", яку помилково прийняли за солодощі та з'їли їх. Наразі кілька першокласників були госпіталізовані до лікарні, йдеться в повідомленні Головного управління Нацполіції у Кіровоградській області.

За даними правоохоронців, першачки відвідували шкільний ярмарок, де всі приносили різноманітні солодощі, а дорослі — ще й речі, необхідні для військових на передовій. Серед них і опинилася щуряча отрута.

Наразі слідстві встановили, що діти знайшли пакунок з отрутою, яку через яскраву обгортку помилково сприйняли за насіння. Поліція встановлює деталі інциденту, а за фактом отруєння малечі розпочате досудове розслідування за ч. 1 ст. 137 КК України (Неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей).

Пізніше Суспільне повідомило деталі історії, яка сталася у Кропивницькому. За даними журналістів, до лікарні потрапили п'ятеро першокласників з ліцею "Європейська освіта", яким у лікарні зробили промивання шлунку. Загалом стан малечі визначили як задовільний.

ЗМІ додає, що в соцмережах люди почали ділитися подробицями цього інциденту. Одна з жінок написала, що саму отруту не додавали до солодощів: вона лежала в пакетиках на ярмарку поруч з товарами, які діти сприйняли за різнокольорові цукерки та поласували ними. Дописувачка переконана, що організатори ярмарку не контролювали, що саме викладалося на продаж.

Інша жінка повідомила журналістам, що її син-першокласник запитав у педагогині про пакунок. Вона йому відповіла, що це — цукерки, і її дитина купила їх. Дописувачка пише, що коли він розкрив "цукерку", то побачив там якісь кульки.

"Насипав собі, діти інші побачили, що щось яскраве, думали цукерки, попросили, їх було четверо. Всі разом скуштували. Одні сказали, що спробували, їм не сподобалось і виплюнули, інші ковтнули", — розповіла журналістам Вікторія Загребельна, мама постраждалого першокласника.

Жінка вже написала заяву до поліції. Вона каже, що організатори ярмарку та адміністрація навчального закладу переконують, що вони отруту на столи не викладали. Однак першокласник Вікторії показав мамі фотографію, де помітно, що "цукерки" були біля печива.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО