Під час бою поранено двох бійців АТО

За минулу добу в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі двоє українських військовослужбовців отримали поранення. Про це повідомив речник Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко.

"За минулу добу ніхто з наших військових не загинув, але двоє - отримали поранення", - сказав він.

Лисенко також зазначив, що ситуація в зоні АТО загострилася, збільшилася кількість обстрілів і застосувань бойовиками важкого озброєння.

За даними розвідки Міністерства оборони, унаслідок бою під селищем Зайцеве 28 січня загинули 8 бойовиків, також повідомляється про 20 поранених сепаратистів

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО