Під час обміну валют: у столиці чоловік ошукав пенсіонера (фото, відео)

Столичні правоохоронці затримали чоловіка, який ошукав пенсіонера. Про це повідомляє місцева поліція.

Під час відпрацювання території Оболонського району на вулиці Полярній до правоохоронців звернувся місцевий мешканець, який повідомив, що кілька хвилин тому невідомий заволодів його грошима. 74-річний потерпілий надав детальний опис зловмисника, за яким співробітники поліції оперативно розшукали його та затримали.

Як розповів начальник Оболонського управління поліції Євген Худяков, пенсіонер прямував до пункт обміну валют, але на вході до нього підійшов незнайомець та запропонував обміняти долари на гривні за більш вигідним курсом:

«Чоловіки зайшли до приміщення, де пенсіонер передав невідомому 100 доларів США, а натомість отримав 2800 гривень. Далі незнайомець, нібито під приводом перевірки суми виданих грошей, взяв у відвідувача гривні та згодом їх повернув. Однак не всю суму, а лише половину, оскільки більшість грошей він приховав та віддав лише 400 гривень дрібними купюрами. Дії зловмисника зафіксувала камера відеонагляду, яка встановлена у приміщенні пункту, а відтак вилучені записи ми долучили до матеріалів кримінального провадження».

Правопорушником виявився 52-річний мешканець Київщини. Чоловік раніше потрапляв у поле зору правоохоронців за різні злочини.

Дізнавач Оболонського управління поліції повідомив затриманому про підозру у скоєнні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до трьох років обмеження волі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:30У Чернігові жінка померла після косметологічної процедури
15:19У ліцеї Дніпра під час демонстрації боєприпасів стався вибух, поранені діти
20:0013 ударів сокирою: чоловік відрубав голову 5-річній дівчинці на Одещині
19:00Пригрозив груповим зґвалтуванням: судитимуть окупанта, який зробив страшне з 15-річною дівчинкою на Херсонщині
18:14 На Одещині троє дітей віком від 11 до 13 років провалилися під кригу: одна дитина померла

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО