Під час обстрілу Мар'їнки загинув чоловік

22-05-18 09:56
СЕГОДНЯ

На Донбасі контрольовані Росією бойовики обстріляли житлові райони Мар'їнки, в результаті чого загинув місцевий житель. Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"36-річний житель Мар'їнки загинув у результаті обстрілу бойовиками цього населеного пункту. Як доповів мені голова Мар'їнської райдержадміністрації Володимир Мороз, Михайло – так звали чоловіка, – вийшов на свій двір на околиці Мар'їнки в той час, коли бойовики вели вогонь по місту зі стрілецької зброї. Одна з куль потрапила прямо в нього. "Швидка", що приїхала за викликом, констатувала смерть ", – розповів глава Донецької ОВЦА.

Як додав Жебрівський, забрати чоловіка лікарі не встигли – бойовики посилили вогонь, і медикам довелося від'їхати на безпечну відстань.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО