Під Дніпром педофіл жорстоко познущався над дитиною

22-07-19 09:05
Апостроф

У Дніпропетровській області педофіл жорстоко познущався над дівчинкою - ґвалтував її всю ніч, знімаючи те, що відбувається, на телефон.

Про інцидент розповів на своїй сторінці в Facebook заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін.

"Не покидьок, а просто стара скотина! Молода 28-річна мешканка Дніпропетровської області перед тим, як виїхати на цілодобову роботу, залишила своїх малолітніх дочок 2006 і 2015 р.н. бабусі і нерідному дідові 1954 р.н. Після того, як мати повернулася з роботи, старша дочка повідомила, що дідусь у ніч на 21.07.2019 вчинив стосовно неї дії сексуального характеру", - зазначив він.

За словами Аброськіна, чоловік ґвалтував дитину природним і неприродним шляхом. Педофіла затримали, встановлено, що раніше він вже неодноразово був засуджений за зґвалтування.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО