Під Києвом поїзд протаранив і протягнув авто 200 метрів

18-12-17 16:48
Fakty.ua

На Обухівській трасі під Києвом сталася ДТП – на залізничному переїзді потяг протаранив автомобіль Chevrolet. Водія госпіталізували.

Попередньо, на залізничному переїзді водій Chevrolet вирішив “проскочити” на червоний сигнал, але не встиг. Після зіткнення потяг протягнув автомобіль вперед близько 200 метрів

Водій дивом залишився живим, його госпіталізували в дуже важкому стані.

На місці працюють патрульна поліція, слідчо-оперативна група та бійці ДСНС.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
14:00У Львові гранітна плита на смерть розчавила людину (фото)
20:00Зв'язав, засунув кляп у рот і задушив прямо в ліжку: чоловік жорстоко вбив юну дружину під час БДСМ-ігрищ (фото, відео)
15:25У Харкові жінка, рятуючись від пожежі, викинулась з вікна квартири і розбилась (відео)
17:52В Ірпені чоловік побив жінку до смерті
21:59У Києві біля метро чоловік послизнувся на ожеледиці і помер: з розбитої голови витікло багато крові (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО