Під Києвом стався обвал, загинув чоловік

14-05-18 12:54
СЕГОДНЯ

У місті Біла Церква на будівельному майданчику стався масштабний обвал ґрунту: під завалами опинилися двоє робітників, які копали котлован. Як повідомляють в ДСНС Київської області, одного чоловіка вдалося врятувати, його госпіталізували з травмами, другий робітник загинув.

На жаль, це не єдиний смертельний інцидент, який стався в Київській області наприкінці минулого тижня. Так, в смт Бородянка в ставку потонув 6-річний хлопчик, який вирушив купатися разом з двома старшими братами.

"Старші діти помітили, що малюк зник. Вони намагалися самостійно його розшукати, але безуспішно. Тіло дитини знайшли водолази наступного дня на дні водойми, причину смерті встановить судмедекспертиза", – розповіли рятувальники.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві педофіл-гей напоїв горілкою до безпорадного стану двох підлітків і зґвалтував
18:21Людині відірвало голову, інша висить на паркані: у Києві авто влетіло в підземку і розчавило багато пішоходів (відео)
16:57У Дніпрі жінка викинулась з даху будинку і розбилась на смерть (фото)
21:51На Київщині п'яний військовий розстріляв жінку та товариша по службі, ще одного тяжко поранив
21:39Дитина ледь не згоріла в пожежі, яку сама влаштувала на Вінниччині

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО