Під Києвом затримали фальшивомонетника, поліція розшукує постраждалих від його дій (фото)

11-09-21 12:32
МВС

Правоохоронці Василькова викрили чоловіка, який розповсюджував фальшиві купюри. Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Київської області.

"Сьогодні вночі правоохоронці Васильківського відділу поліції затримали чоловіка, який розповсюджував фальшиві купюри номіналом 200 гривень. Зловмисник заходив до закладу, купував якусь дрібничку і отримавши решту йшов у невідомому напрямку", - йдеться у повідомленні.

Наразі поліцейські встановлюють причетність шахрая до інших подібних злочинів на території міста Васильків та прилеглих районів.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

"Шановні жителі Київщини! Якщо ви стали жертвою подібного злочину чи стали свідком, просимо зателефонувати на спецлінію "102". Анонімність гарантуємо", - наголосили також у поліції.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька
18:36У Павлограді чоловік взяв у заручники жінку та вимагав привезти кума (відео)
17:38Жах на Київщині: чоловік перерізав горло неповнолітній дівчині, коли та спала у своєму ліжку
16:18На Хмельниччині далекобійник намагався зґвалтувати 13-річну дівчинку
23:5577-річний педофіл з Дніпра ґвалтував двох дівчат 7 та 8 років

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО