Під Москвою мікроавтобус потрапив в ДТП, багато загиблих: фото з місця НП

04-04-19 12:59
Апостроф

У Росії, під Москвою, мікроавтобус врізався в фуру, в результаті чого шестеро людей загинули, ще 8 постраждали, в тому числі і дитина.

Про це повідомляє Telegram-канал Mash.

"Мікроавтобус Mercedes Vito, що зіткнувся з фурою на трасі М-4, їхав з Тули. Попередньо, водій заснув за кермом, і коли фура Scania пригальмувала, врізався в її корму", - йдеться в повідомленні.

Що стосується загиблих, то серед них - чотири чоловіки і дві жінки. Також уточнюється, що мікроавтобус, який потрапив в ДТП, належав 17-річному Дмитру Горячеву. За кермом сидів його батько, 39-річний Григорій Горячев - він загинув. Імена інших жертв наразі з'ясовують.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Сексуальне насильство у католицькій церкві Нью-Йорка: потерпілим пропонують $800 млн
16:30На Київщині водій Peugeot на смерть збив 10-річного хлопчика на самокаті (відео)
13:37В озері на Львівщині виявили тіло 37-річного чоловіка
20:30У Польщі у калюжі крові на тротуарі знайшли вбитого українця
19:11У Львові померла 9-річна дівчинка, яка постраждала в ДТП на Сихові (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО