Під Одесою дві 6-річні дівчинки потрапили в пастку для злодіїв (фото)

В Одеській області дві малолітні дівчинки отримали вогнепальні поранення, коли потрапили в пастку, яку зробив батько однієї з них для злодіїв. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції в Одеській області.

Одна дівчинка отримала вогнепальне поранення дробом обох ніг, а її подружка - поранення живота.

Обидві потерпілі знаходяться в лікарні, їх стан зараз задовільний.

"Діти грали у дворі і забігли в сарай, де спрацював саморобний пристрій, який батько однієї з дівчат встановив для відлякування злодіїв. Батьки в цей час перебували в будинку", - йдеться в повідомленні поліції.

Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 128 (Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) та ч.1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
22:32На Одещині мати та співмешканець, які сховали тіло немовляти у морозилці, просять пом’якшити вирок
22:28На Вінниччині багатодітний батько зґвалтував 17-річну доньку
19:00На Полтавщині матір вчиняла сексуальне насильство над 6-річною донькою та виготовляла порно
15:40У Києві померла 8-річна дівчинка, якій неправильно встановили діагноз
15:10В Одесі 10-річна дівчинка провалилася під тротуарну плитку і впала в 4-метрову яму (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО