Під Одесою в лобовій автотрощі загинула 5-річна дитина (фото)

На Одещині у аварії на трасі Одеса-Рені загинув 5-річний пасажир. Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Одеської області.

"Водій Daewoo Lanos не впорався з керуванням та виїхав на зустрічну смугу, зіткнувшись з автомобілем Iveco. Від отриманих травм загинув 5-річний пасажир Daewoo Lanos, обох кермувальників, віком 34 та 40 років, доставили до лікарні з різними травмами", - йдеться у повідомленні.

Подія сталася о пів на одинадцяту ранку біля села Холмське Арцизької ОТГ. Правоохоронці встановлюють обставини аварії. Вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:00Забив до смерті держаком лопати знайомого СЗЧ-шник на Дніпропетровщині
15:17Отруївся газами: на Одещині загинув підліток, який кинувся рятувати непритомного брата з каналізації
19:30Дитячу порнографію знайшли в 21-річного хлопця, який разом з підлітком зґвалтував дівчину в Летичеві
18:36На Одещині катували пенсіонерів та душили до втрати свідомості їх онука заради 12 тисяч гривень
19:00У Києві педофіл вчиняв розпусні дії щодо 8-річної дівчинки у вбиральні дитячої лікарні (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО