Підготовка провокацій: у Facebook з'явилася фейковая сторінка Луценка

20-02-17 17:46
Обозреватель

У соціальній мережі Facebook з'явилася фейковая сторінка генерального прокурора України Юрія Луценка.

Про це повідомила прес-секретар Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Створено повне дзеркало офіційної персональної сторінки Юрія Луценка. З неї йде розсилка відомим блогерам і журналістам з пропозицією стати модератором сторінки. Яка мета створення фейку? Думаю, для поширення провокативної інформації або заяв", - написала вона.

Вона нагадала, що три роки тому, під час Революції Гідності, вже була зламана справжня сторінка Луценка в Facebook і Twitter, звідки розсилалися заклики проти Евромайдана нібито від імені Луценка.

"Мабуть, комусь вигідно повторити цю історію. Прошу офіційно - не ведіться на фейк. Не підписуйтеся, не погоджуйтеся на модерацію тощо", - підкреслила прес-секретар генпрокурора.

Вона також зазначила, що справжня сторінка Луценка - лише персональна сторінка в Facebook, яку він модерує особисто. На ній гасло "Закон і справедливість".

Нагадаємо, напередоні Луценко зробив телеведучому Стогнію дивну пропозицію

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО