Підліток, який вбив 6-річну дівчинку на Харківщині був п'яним

13-річний підліток, якого підозрюють у вбивстві шестирічної дівчинки в Старому Салтові в Харківській області, в момент скоєння злочину знаходився в стані алкогольного сп'яніння. Він завдав їй не менше 10 ударів цеглиною по голові.

Про це повідомляє "Суспільне" з посиланням на постанову Вовчанського районного суду.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що 28.07.2021, в проміжок часу з 16:00 до 18:00, хлопець, будучи в стані алкогольного сп'яніння, знаходячись в приміщенні покинутого будинку, на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, (...) навмисне завдав потерпілій не менше 10 ударів тупим твердим предметом в область голови ", - йдеться в документі.

Правоохоронці вилучили з місця злочину кілька фрагментів цегли, які, ймовірно, є частиною знаряддя злочину.

Підозрюваний зізнався у вбивстві Мирослави Третяк і розповів, що дійсно 28 липня завдав їй тілесні ушкодження у приміщенні покинутої будівлі в смт Старий Салтів. Коли дівчинка втратила свідомість, підліток пішов до себе додому.

Нагадаємо, тіло дитини з забоями голови та обличчя знайшли в покинутому будинку в смт Старий Салтів. Напередодні загибла гуляла зі своїм 13-річним сусідом, який відомий жорстокістю по відношенню до тварин і іншими неадекватними вчинками.

Зараз підозрюваний перебуває в приймальнику-розподільнику для дітей.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:17Зґвалтування та дитяче порно: у Києві затримали подружжя, яке коїло страшне з 12-річною дівчинкою
21:11В Італії жінка вчинила асистоване самогубство: попри параліч кінцівок вона сама ввела собі препарат
17:00Задимлення на десятки кілометрів: Київ накрило димом через масштабну пожежу складів в області (відео)
22:18На Дніпропетровщині підліток згорів заживо, коли заліз на лінію електропередач​ (відео)
21:49У Києві на Дарницькому вокзалі під колеса потяга кинувся чоловік, він загинув (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО