Підпал квартири у Києві: на кухні знайшли вибухівку, будинок евакуювали

У Києві чоловік підпалив квартиру після сварки з дружиною, в результаті чого загинула шестирічна дитина. Також у квартирі знайшли вибухівку, мешканців будинку евакуювали. Про це повідомляють "Надзвичайні новини", посилаючись на ДСНС.

За попередніми даними, будинок був евакуйований через предмет, схожий на саморобну вибухівку. Пожежа сталася на площі 20 квадратних метрів.

Нагадаємо, 35-річний батько забрав дитину в гості. Та коли мама прийшла забирати хлопчика, батько її не пустив до квартири. За інформацією соцмереж, чоловік нібито навмисно підпалив ліжко дитини.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:53На Київщині потяг збив на смерть зовсім молодого чоловіка, який сидів на колії
21:43У Сумах граната вибухнула в руках 11-річного хлопчика
21:26У Києві чоловік задушив знайомого кайданками
17:41У Радомишлі чоловік зарізав дружину та 9-річну доньку: соцслужби відмовились захищати жінку з 5 дітьми
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО