З'явилися подробиці замаху на відомого бізнесмена у Києві (відео)

В ніч з 6 на 7 листопада неподалік від Києва стався умисний підрив автомобіля, в результаті якого загинув один і людина і ще двоє перебувають у важкому стані. Мотоцикліст, який закинув вибухівку на дах авто, як і раніше не знайдений

За словами очевидців вибухівку на дах 600-го Мерседеса закинув мотоцикліст, який проїжджав повз. Випадок стався біля повороту, який веде до спорткомплексу "Чайка". Наскільки відомо, водієві Мерседеса відірвало голову, а решта пасажирів госпіталізовані у важкому стані.

Це був замах на Ігоря Сало, який є директором великої фармацевтичної компанії. За попередніми даними сам бізнесмен залишився живий, а загинув його охоронець, який перебував за кермом.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО