Пішов під лід: на Дніпропетровщині витягли з річки тіло людини (фото)

У понеділок, 1-го березня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що людина провалилась під лід на річці Мокра Сура поблизу вулиці Маяковського села Кам’янка Дніпровського району. Про це повідомляє ДСНС.

За повідомленням направлено водолазно-рятувальну групу аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення та співробітників 5-ої державної пожежно-рятувальної частини 8-го деравжного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

По прибуттю до місця події співробітники ДСНС за допомогою водолазного обладнання було обстежено дно авкваторії річки Мокра Сура та на відстані 8 метрів від берега було виявлено чоловіка 1999 року народження.

Чоловіка без ознак життя було вилучено, доправлено на берег та передано працівникам поліції.

До місця події залучено 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки Головного управління.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО