П'яна ДТП під Києвом: в лікарні помер 10-річний хлопчик (відео)

У лікарні помер 10-річний хлопчик, який постраждав під час ДТП біля смт. Козин на Київщині. Про це повідомляють "Вартові еспресо".

"Хлопчик 10 років, що був госпіталізований у важкому стані після аварії, помер у лікарні. Медики зробили все можливе, щоби врятувати життя дитині, проте травми, отримані хлопчиком, були не сумісні з життям", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що водій Mercedes в стані наркотичного сп'яніння 12 липня вилетів на зустрічну смугу і протаранив автомобіль Hyundai. Під час зіткнення загинуло двоє дорослих і маленька дівчинка. Двоє хлопчиків 10 і 12 років були доправлені до лікарні у важкому стані.

Згодом з'явилося відео жахливої аварії.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:00У Києві підлітки зґвалтували кішку фалоімітатором, зняли це на відео та видали в мережу
20:09На Черкащині мстивий чоловік підпалив будинок та два авто колишньої дружини (фото)
20:30На Миколаївщині трагічно загинув 3-річний хлопчик, поки батько випивав
14:36​У Кривому Розі порізали і викинули з вікна жінку (фото)
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО