П'яний депутат влаштував смертельну ДТП під Рівним

Депутат Сарненської міської ради Петро Зембицький поблизу населеного пункту Олександрія (Рівненська область) увечері 7 серпня на своєму автомобілі на смерть збив велосипедиста.

"На 141 кілометрів автодороги Рівне-Городище-Старокостянтинів поблизу Олександрії трапилося ДТП. 58-річний велосипедист житель Олександрії загинув під колесами AUDI Q7 на іноземній реєстрації. Водія автівки доправили до обласної лікарні. Обставини дорожньо-транспортної пригоди встановлюють слідчі. Автомобіль AUDI Q7 стоїть в полі за триста метрів від місця ДТП", - сказано в повідомленні.

Дружина загиблого розповіла журналістам, що її чоловік працював сантехніком в будинку для людей похилого віку та завжди їздив на роботу на велосипеді.

Пізніше стало відомо, що за кермом іномарки перебував 36-річний депутат Зембицький. За інформацією поліції, на момент ДТП водій іномарки був п'яний. Драгер показав вміст 1,27 проміле алкоголю в крові депутата.

За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження. Водія не затримували. Заступник начальника ГУНП Олександр Панасюк повідомив, шо призначені експертизи, які проведуть першочергово. За їхніми результатами прийматимуть рішення чи оголошувати депутату підозру. Зробити це можна буде за погодженням з прокурором області через депутатський статус водія.

Також опубліковано фото і відео з місця ДТП.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО