Плюнула в обличчя і назвала моск*лем: українка позбулася життя через Савченко

27-06-18 15:18
Обозреватель

На Прикарпатті пенсіонер задушив дружину через суперечку щодо позафракційного народного депутата України Надію Савченко.

Долинський районний суд Івано-Франківської області визнав чоловіка винним у вбивстві і засудив його до семи років позбавлення волі

Зазначається, що пенсіонер позбавив життя свою цивільну дружину 12 березня цього року. На суді чоловік пояснив, що по радіо транслювалася передача про Надію Савченко, і він сказав, що нардеп не викликає у нього довіри. У відповідь дружина звинуватила його у відсутності патріотизму і назвала моск*лем, нагадавши, що його мати є росіянкою за національністю. Під час сварки жінка плюнула чоловікові в обличчя. Той її вдарив, схопив мотузку і задушив.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО