Почув плач зі сміттєвого баку: в Івано-Франківську чоловік знайшов немовля

В Івано-Франківську чоловік виявив у сміттєвому баці новонародженого хлопчика. Немовля терміново госпіталізували до медичного закладу, повідомили у ГУ НП в Івано-Франківській області.

"28 травня близько 17:50 до поліції надійшло повідомлення від чоловіка, який розповів, що на вулиці Сухомлинського в Івано-Франківську в сміттєвому баці виявив новонародженого хлопчика. За викликом виїхали патрульні, слідчо-оперативна група, працівники якої з’ясували, що перехожий почув плач дитини і негайно ж повідомив відповідні служби", - йдеться у повідомленні.

Немовля терміново госпіталізували до медичного закладу. Лікарі надають допомогу хлопчику.

Поліцейські встановлюють усі обставити події та проводять необхідні оперативно-розшукові заходи, спрямовані на встановлення свідків та очевидців події. Також звертаються до громадян з проханням надати інформацію, яка може допомогти у встановленні особи, яка залишила немовля.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:53На Київщині потяг збив на смерть зовсім молодого чоловіка, який сидів на колії
21:43У Сумах граната вибухнула в руках 11-річного хлопчика
21:26У Києві чоловік задушив знайомого кайданками
17:41У Радомишлі чоловік зарізав дружину та 9-річну доньку: соцслужби відмовились захищати жінку з 5 дітьми
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО