Погрожували вбити дитину: у Харкові затримали зухвалу банду (фото)

У Харкові правоохоронці затримали учасників злочинного угруповання за вимагання 100 тисяч доларів США.

Як розповіли в пресслужбі ГУНП, четверо місцевих жителів, серед яких – двоє вихідців із Кавказького регіону, погрожували вбити дитину потерпілого, якщо той не дасть їм грошей.

Повідомляється, що в поліцію за допомогою звернувся харків'янин. Він розповів, що протягом тривалого часу йому надходять телефонні дзвінки з погрозами. Невідомі, погрожуючи фізичною розправою йому та членам його сім'ї, вимагали повернення "боргу".

Деякий час чоловік не звертав уваги на погрози, поки невідомі не нагадали про деталі минулорічного розбійного нападу на нього.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили особи зловмисників. Ними виявилися жителі Харкова віком від 27-ми до 48-ми років. Злочинну діяльність організував 29-річний чоловік, а в "помічники" взяв свою співмешканку.

У суботу, 29 серпня, організатора і його подругу затримали відразу після отримання ними частини коштів – 35 тисяч доларів США. Крім того, за місцем проживання затримали ще двох учасників угруповання.

Їм вже повідомили про підозру за статтею "вимагання". В ході слідства буде перевірятися причетність підозрюваних до скоєння розбійного нападу на потерпілого.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Кіровоградщині 16-річну дівчинку намагалися зґвалтувати, а потім убили і скинули в колодязь
17:50На Чернігівщині третю добу шукають 17-річного випускника: підозрюють суїцид (відео)
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО