Поліцейські Красногорівки під обстрілами евакуювали людей (відео)

Бойовики відкрили вогонь по житловому сектору міста 28-го травня 2017 року о 6 ранку Є поранені. Про це повідомив Голова Національної поліції України Сергій Князєв.

Станом на 10.30 було відомо про трьох поранених. Пожежі у школі та лікарні ліквідовані. Постраждали дві жінки – пацієнтки лікарні.

У Красногорівку для надання допомоги спрямовані додаткові групи поліції - понад 50 поліцейських та 10 одиниць транспорту. Наряди об’їжджають місто. Їх завдання – фіксація наслідків обстрілу та виявлення людей, яким потрібна допомога.

«Ви обстріляли та зруйнували школу, лікарню та сім будинків у Краногорівці. Поліція та рятівники евакуюють людей», – звернувся Сергій Князєв до прихильників «руського миру».

Нагадаємо, що у результаті обстрілу бойовиками Красногорівки постраждало троє місцевих мешканців. Загиблих немає. Крім того пошкоджено 29 будівель, в тому числі лікарня, школа та приватні будинки місцевих мешканців.

Поліція взяла під охорону пошкоджені від обстрілу школу і лікарню. Розпочато кримінальне провадження за ст. 258 (Терористичний акт) Кримінального кодексу України. У місті працюють правоохоронці. Поліцейські та працівники ДСНС надають допомогу населенню.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку
17:07На Київщині "реабілітаційний центр" тримав у рабстві 58 людей (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО