Поліція на вокзалі в Києві затримала чоловіка з трьома сумками наркотиків

15-08-16 12:03
ЕСПРЕСО.TV

Співробітники правоохоронних органів на центральному залізничному вокзалі в Києві виявили у чоловіка 120 кг наркосировини насвай. Про це повідомило Еспресо.TV.

Поліцейські затримали чоловіка з кількома торбами наркотиків в одній з платформ вокзалу. Як пізніше повідомив сам затриманий, 120 кг насваю він забрав у свого знайомого, який їхав на поїзді сполученням Москва—Кишинів.

При цьому затриманий чоловік заявив, що був переконаний у тому, що в сумках знаходяться спеції.

Як повідомляв «Обозреватель», напередодні співробітники Деснянського управління поліції разом з працівниками патрульної служби затримали в Києві чоловіка, який під виглядом презервативів намагався продати наркотики.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО