Помстився за смерть батька: на Львівщині затримали вбивцю таксиста (фото)

На Львівщині затримали іноземця, який вбив 62-річного жителя м. Дрогобич та залишив труп загиблого в його ж автомобілі. Потерпілий працював таксистом. Про це повідомляє Департамент карного рощшуку.

Працівниками управління карного розшуку спільно з оперативниками Дрогобицького РВП ГУНП у Львівській області за допомогою можливостей інших оперативних служб проведено комплекс заходів та встановлено, що зловмисник декілька днів слідкував за майбутньою жертвою.

Крок за кроком, розплутуючи «клубок» подій було зрозуміло, що злочин продумано до дрібних деталей, а мотиви вчинення - дуже особисті.

Вбивця, знаючи розпорядок дня потерпілого таксиста, винайняв його для поїздки на кладовище, де цинічно і холоднокровно позбавив життя. Після вчиненого - пішов до могил своїх родичів.

За результатами проведення оперативних заходів встановлено особу вбивці — 60-річний раніше судимий громадянин іншої держави, який спеціально приїхав до м. Дрогобич заради помсти. Чоловіка затримано посеред ночі під час спроби втекти.

Затриманий у вчиненні злочину зізнається та звинувачує вбитого ним чоловіка у давній смерті свого брата. Реальні мотиви встановлять слідчі під час досудового слідства.

Наразі чоловіку повідомлено про підозру, вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу - тримання під вартою.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО