Постраждали правоохоронці: у Львові під час акції затримали активістів (фото)

У Львові четверо правоохоронців отримали травми в результаті зіткнення з учасниками акції протесту на вулиці Городоцькій. Шістьох активістів затримали, повідомляє регіональне управління Нацполіції у вівторок, 23 лютого.

Зазначено, що близько 10:00 у поліцію надійшло повідомлення про те, що на вулиці Городоцькій у Львові група невідомих осіб проводить акцію.

"Правоохоронці виявили близько 60 осіб, які поводилися агресивно, кидали димові шашки, намагалися підпалити шини і не реагували на зауваження поліцейських про припинення порушень правопорядку. Незважаючи на активну протидію учасників акції, правоохоронці припинили правопорушення. У результаті зіткнення травмовані четверо поліцейських, а у відділ поліції доставили шістьох активних учасників події", - йдеться в повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження за статтею про загрозу або насильство щодо працівника правоохоронного органу (ч.2 ст.345 КК України).

Повідомляється, що акцію протесту нібито проводили члени Нацкорпусу біля підприємств, які належать нардепу від ОПЗЖ Тарасу Козаку, - Будімекс, Капітал Плаза, Трансмонолітавто і Бетонбуд. Активісти обклеювали підприємства листівками, палили шини і димові шашки.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО