Посварилися: на Київщині чоловік спалив будинок власної матері (фото)

У селі Гута-Межигірська Вишгородського району 32-річний чоловік вирішив конфлікт із матір’ю підпалом її будинку. Про це повідомляє поліція області.

Встановлено, що зловмисник проживав у цьому будинку протягом 3 років. Коли ж до оселі приїхала власниця будинку та застала сина у стані алкогольного сп’яніння, між ними стався конфлікт.

Після сварки чоловік виніс з будинку власні речі, а будинок підпалив.

Поліція затримала зловмисника у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому оголошено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до десяти років.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:00У Києві підлітки зґвалтували кішку фалоімітатором, зняли це на відео та видали в мережу
20:09На Черкащині мстивий чоловік підпалив будинок та два авто колишньої дружини (фото)
20:30На Миколаївщині трагічно загинув 3-річний хлопчик, поки батько випивав
14:36​У Кривому Розі порізали і викинули з вікна жінку (фото)
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО