Повалені дерева та затоплені переходи: негода натворила лиха у столиці (відео)

У столиці 19 липня сталася гроза. Шквальний вітер ламав дерева, дощ заливав переходи та навіть станцію метрополітену, яку прийшлося зачинити.

Відповідні відео матеріали з'явилися у місцевих пабліках.

"Відео з різних районів Києва. Затоплені переходи, метро, повалені дерева. Машини - плавають і глухнуть. Все збоїть", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на столичному проспекті Перемоги машини зупинялися. А на відео видно, як чоловік пересувається по пояс у воді.

Станції метро "Берестейську" зачинили на вхід та на вихід через потрапляння воді у касову зону. Зачинили також станцію "Академмістечко". Наземний транспорт курсує без дотримання графіку.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:53На Київщині потяг збив на смерть зовсім молодого чоловіка, який сидів на колії
21:43У Сумах граната вибухнула в руках 11-річного хлопчика
21:26У Києві чоловік задушив знайомого кайданками
17:41У Радомишлі чоловік зарізав дружину та 9-річну доньку: соцслужби відмовились захищати жінку з 5 дітьми
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО