Пожежа сталася на території заводу хімічних реактивів у Черкасах

01-11-16 10:07
УНН

На території державного підприємства “Черкаський Державний завод хімічних реактивів” сталася пожежа, вогнем було охоплено покрівлю недіючої споруди. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС в Черкаській області.

Так, 31 жовтня о 23:34 до оперативно-координаційного центру Управління надійшло повідомлення про пожежу на території ДП “Черкаський Державний завод хімічних реактивів” на вулиці Чигиринській.

На місці події рятувальники втсновили, що вогнем охоплено покрівлю недіючої споруди на площі 500 м.кв.

Завдяки зусиллям вогнеборців о 00:46 пожежу вдалося локалізувати, а о 00:52 повністю ліквідувати. До гасіння залучалося 8 одиниць спеціальної техніки та 40 чоловік особового складу.

Наразі встановлюються причина пожежі та підраховуються збитки завдані вогнем. На місці події працює оперативно-слідча група. Загрози населенню немає.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його
17:58На Миколаївщині позашляховик злетів з моста у водойму і потонув: у авто було 5 дітей (фото)
21:24Зняла на відео: на Вінниччині 82-річний педофіл зґвалтував 10-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО