Пожежа в одеському готелі: тіло дитини відправили на генетичну експертизу

23-08-19 13:25
УНН

Тіло дитини, яка загинула під час пожежі в одеському готелі “Токіо Стар” відправили на генетичну експертизу. Про це повідомили в пресслужбі поліції Одеської області.

“Тіло дитини в такому стані, що для того аби його ідентифікувати необхідно провести генетичну експертизу, чим наразі й займаються слідчі”, — сказали в пресслужбі.

Також, в пресслужбі зазначили, що ідентифікованою залишається особа чоловіка.

Нагадаємо, під час пожежі в одеському готелі серед загиблих була дитина.

Як повідомлялося раніше, пожежа, у якій загинули дев’ятеро осіб, сталася в ніч з 16 на 17 серпня. Наразі встановлені особи семи загиблих.

Як повідомлялося, Київський районний суд міста Одеси задовольнив клопотання прокурора про обрання запобіжного заходу власнику одеського готелю “Токіо Стар” Вадима Чорного, пожежа в якому забрала дев’ять життів.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Пригрозив груповим зґвалтуванням: судитимуть окупанта, який зробив страшне з 15-річною дівчинкою на Херсонщині
18:14 На Одещині троє дітей віком від 11 до 13 років провалилися під кригу: одна дитина померла
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО