Правоохоронці в Одесі затримали чоловіка, який замовив убивство столичного бізнесмена (відео)

У Одесі затримали засновника криптовалютного інвестфонду, який замовив убивство київського IT-комерсанта за 5 тисяч доларів. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області 30 серпня.

За даними прокуратури, причиною замаху на життя стало те, що потенційна жертва, дізнавшись про наміри зловмисника привласнити кошти і криптовалюту інвесторів, вирішила його викрити.

«Замовник підшукав «кілера» і пообіцяв за вбивство 5 тис. доларів. З метою захисту життя і здоров'я постраждалого правоохоронці імітували зникнення і вбивство жертви», - повідомили в прес-службі.
Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО