Прем'єр-мініcтр заразився COVID-19

Прем'єр-міністр Росії Михайло Мішустін інфікований коронавірусом COVID-19. Про це він сказав у п'ятницю, 30 квітня, під час сеансу відеозв'язку з президентом РФ Володимиром Путіним.

"Тільки що стало відомо, що тести, які я здав на коронавірус, дали позитивний результат. У зв'язку з цим і відповідно до вимог Росспоживнагляду, я, відповідно, повинен дотримуватися самоізоляції, виконувати приписи лікарів. Це необхідно зробити, щоб убезпечити моїх колег", - сказав Мішустін російському президенту і запевнив, що планує перебувати в активному контакті по телефону і за допомогою відеозв'язку щодо всіх основних питань.

Мішустін також повідомив, що виконувати обов'язки глави уряду буде перший віце-прем'єр Андрій Бєлоусов..

Зазначимо, за добу в Росії виявили понад 7000 випадків коронавірусу. Всього в країні понад 106 тисяч інфікованих. Вже померли 1073 людини, одужали - 11 619.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО