Прибиральниця зайнялася сексом з двома вихованцями інтернату

В Омській області (Росія) прибиральниця інтернату зайнялася сексом з двома вихованцями 14-ти і 15-ти років. Її засудили до шести років позбавлення волі з чотирирічним випробувальним терміном.

Інцидент трапився 23 лютого 2019 року. Жінка запросила підлітків до себе додому, вони випили і зайнялися сексом, пишепортал "Новий Омськ".

Своїм "досвідом" хлопці поділилися з іншими вихованцями інтернату. Чутки дійшли до співробітників установи, тому прибиральниця звільнилася.

Відносно колишньої співробітниці порушили кримінальну справу. Вона запевняла, що статевий акт стався за взаємною згодою. 12 лютого 2020 року Полтавський районний суд засудив колишню прибиральницю до шести років позбавлення волі з чотирирічним випробувальним терміном.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його
17:58На Миколаївщині позашляховик злетів з моста у водойму і потонув: у авто було 5 дітей (фото)
21:24Зняла на відео: на Вінниччині 82-річний педофіл зґвалтував 10-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО