Прихожанин храму вдарив ножем 13 разів співробітницю трапезної, вона стекла кров’ю (фото)

Парафіянин напав із ножем на співробітницю трапезної храму. Він вдарив її 13 разів. Жертва померла на місці.

Убивця тривалий час щодня ходив у трапезну, де раніше працювала його мати. Скрєпний випадок стався у Сергієвому Посаді рф.

Як пишуть росЗМІ, сьогодні вранці чоловік із ножем увірвався до храму Петра та Павла та накинувся на 55-річну працівницю Ірину.

Вбивцю затримали, його мотиви з'ясовуються. Підозрюваний — 50-річний Володимир Матвєєв, його мати раніше працювала в цьому храмі, але коли померла, чоловік продовжував ходити в трапезну, де його підгодовували. Співробітниці, у тому числі вбита ним Ірина, жаліли чоловіка та давали йому поїсти щодня. Відомо, що Володимир шукав супутницю життя: у своїй анкеті в соцмережах писав, що він інтелігент і намагається не лаятись матом, а найжахливіше в його житті — смерть мами.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО