На Одещині військовослужбовець вбив товариша

На Одещині військовослужбовця 59-ї ОМБр судитимуть за вбивство. Про це повідомляє прес-служба спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері Південного регіону.

За процесуального керівництва Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері, до суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього військовослужбовця 59-ї окремої мотопіхотної бригади за фактами умисного вбивства та примушування свідка до давання завідомо неправдивих показань (ч. 1 ст. 115, ст. 386 КК України).

За даними слідства, 15.01.2021, під час розпивання спиртних напоїв у приміщенні казарми, між військовослужбовцями батальйону сталася бійка, в ході якої один із них побив свого співслужбовця.

За декілька днів, 18.01.2021, від отриманих тілесних ушкоджень постраждалий помер в реанімаційному відділенні Військово-медичного клінічного центру Південного регіону.

Підозрюваний, шляхом тиску та погроз двом іншим військовослужбовцям, які стали очевидцями події, намагався приховати злочин й інсценувати його обставини як нещасний випадок.

Однак завдяки професіоналізму слідчих і прокурорів, обвинуваченому не вдалося ввести слідство в оману, і військовослужбовці надали правдиві свідчення.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали співробітники Подільського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Одеській області.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО