Прокуратура знайшла в банку Порошенка сотні мільйонів "сім'ї" Януковича

Прокуратура наклала арешт на кошти, які належали оточенню Віктора Януковича, які лежали в банку, що належить ще одному колишньому президентові Петру Порошенку.

Про це йдеться на офіційному сайті Офісу генерального прокурора України.

"За клопотанням прокурора Офісу Генерального прокурора 13 січня 2020 слідчий суддя наклав арешт на грошові кошти в сумі 247 млн гривень, що належали ВАТ "Всеукраїнський Банк Розвитку" і знаходилися на рахунках ВАТ "Міжнародний Інвестиційний Банк", - йдеться в повідомленні.

У четвер, 16 січня, суд прийняв рішення про передачу цих коштів в управління АРМА і зобов'язав ВАТ "Міжнародний Інвестиційний Банк" перерахувати кошти на рахунки АРМА.

Згідно з інформацією на сайті ВАТ "Міжнародний інвестиційний банк", його бенефеціаром є Петро Порошенко та Ігор Кононенко, а "Всеукраїнський Банк Розвитку" пов'язують з сином Віктора Януковича.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО