Прокурор Туреччини видала ордери на затримання 42 журналістів

25-07-16 11:04
Эхо Москвы

Проводяться операції по розшуку та затриманню журналістів, підозрюваних у зв'язках з опозиційним ісламським проповідником Фетхуллахом Гюлен, якого Анкара звинувачує в організації спроби перевороту в Туреччині.

Правозахисники стверджують, що турецька влада катує підозрюваних у причетності до путчу. Поліція в Анкарі і Стамбулі змушує затриманих стояти в хворобливих позах до 48 годин, позбавляє їх їжі, води і медичного обслуговування. Крім того людей ображають і їм погрожують В деяких випадках жорстоко б'ють, передає «Эмнисти Інтернешнл».

Представник турецького уряду ці звинувачення відкидає. За останніми даними, після невдалого путчу в Туреччині заарештовано близько 13 тисяч осіб.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО